Özel Şoför Hizmeti - Türkiye'nin Her Yerine Ulaşım

Özel Şoför

Günümüzde pek çok şirket sahibinin, özel işletme çalışanın, araç kullanma yetisi olmayan veya herhangi bir sebepten ötürü kullanmak istemeyen kişilerin faydalandığı bir meslek dalı olan özel şoför veya makam şoförlüğü geçmişten günümüze süregelmiş ve ihtiyaç duyulan bir meslek dalıdır.

 

Özel Şoför

Özel şoför çalıştığı aile veya kurumun yolculuğundan sorumlu kişidir. Yolculuğa başlamadan önce aracın iç ve dış olarak temizliğinden, periyodik olarak teknik sorunlarını kontrol etmesinden ve gerekli akaryakıtın dolumundan sorumludur. Yolculuk esnasında ise yağmurlu bir havada gerçekleşecek bir yolculukta sorumlu olduğu kişilere şemsiye tutar ve ıslanmamasını sağlar.

 

Aynı zamanda herhangi bir mola verildiğinde kişilerin isteklerini karşılamakla yükümlüdür. Özel şoförler tecrübeli ve eğitimli kişiler olmalı. Herhangi bir aksilik esnasında hem kendini hem de araçta bulunan diğer kişileri risk altına atmadan, olayın üstesinden soğukkanlılıkla gelebilmelidir. Bunun için konforlu ve güvenli sürüş tekniklerine hakim olmalı ve iyi bir fiziksel kondisyona sahip olmalıdır. Bunların yanı sıra bu mesleği icra eden kişiler hizmetinde bulunduğu insanların özel yaşamına karşı son derece saygılı olmakla beraber, şahit olduklarını kendine saklamalıdır. Dedikodudan son derece uzak, kişilerin araçta güvenli bir şekilde seyahat etmesinden sorumludur.

 

Aile Şoförü

Aile şoförü veya özel şoförün aynı zamanda ailenizin bir bireyi sayılacağı için son derece güvenilir ve saygılı olması da önemlidir. Eşinizi, anne ve babanızı, çocuklarınızı emanet edeceğiniz kişi manevi konular üzerinde hassasiyetle durmalıdır. Kendisi çalıştığı kurumun veya kişinin belirli alanlardaki temsilcisi olduğundan toplum içinde ne konuştuğuna, hal ve hareketlerine, temiz ve titizliğine dikkat etmelidir.

 

Simge Danışmanlık olarak yıllardan beri kişilerin veya kurumların tüm özel ve kamu ihtiyaçları için Türkiye’nin her bölgesinde kaliteli, güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. İşkur güvencesi altında olan firmamız dilediğiniz şartlara göre belirleyeceğiniz ilan detayı sonucunda sizin için en doğru kişileri kısa bir süre için temin etmekle yükümlüdür.

 

Yatılı Şoför

İstediğiniz aile şoförü için kriterlerinize yabancı dil bilmesini veya günün hangi saatlerinde çalışmasını istediğinizi ekleyebilirsiniz. Simge Danışmanlık üzerinden erkeklerin yanı sıra, özel şoför arayan bayanlar da fazlasıyla bulunmaktadır.  Gündüzlü veya yatılı özel şoför arayanlar, şoför arayan firmalar veya kişiler bize başvurarak istediği işe ve işverene güvenilir bir şekilde ulaşabilir.

Özel Şöförler ne kadar alıyor?

Özel şoförlerin maaşı genellikle birçok farklı faktöre bağlıdır, örneğin çalıştıkları bölgeye, işverenin gereksinimlerine, deneyimlerine ve şoförün sağladığı hizmetlere bağlı olarak değişebilir. Özel şoförlerin aylık ücretleri genellikle 22.500 TL ile 32.000 TL arasında değişebilir. Ancak, bu rakamlar ülkeden ülkeye ve hatta şehirden şehire bile değişebilir. Bazı durumlarda, özel şoförler ek ücretler veya primler de alabilirler, özellikle de gece çalışmaları veya uzun yolculuklar gibi durumlarda.

Özel şoför kaç saat çalışır?

Özel şoförlerin çalışma saatleri, işverenin gereksinimlerine ve anlaşmaya bağlı olarak değişebilir. Bazı özel şoförler, tam zamanlı olarak çalışır ve günde 8 ila 12 saat arası çalışabilirler. Ancak, bazı durumlarda, özellikle de işverenin seyahat planlarına bağlı olarak, özel şoförlerin çalışma saatleri daha esnek olabilir ve uzun saatler veya gece vardiyaları gerekebilir. Özel şoförlerin çalışma saatleri genellikle işverenle yapılan sözleşmeye dayanır ve bu nedenle değişkenlik gösterebilir.

 

İp Ucu : Simge Danışmanlık çok farklı kesimlere profesyonel bakıcı hizmeti de vermektedir.

Related posts

Makam Şoförü İş İlanları

Makam Şoförü

Kamu kurumu ya da özel şirketlerde önemli kişi ya da kişilerin ulaşımını sağlayan personellere makam şoförü adı verilir. Makam şoförleri; sorumluluğunu aldıkları bireylerin güvenli ve konforlu şekilde ulaşımlarını sağlamakla görevlidir. Ehliyeti olanlar ve şoförlük deneyimi bulunanların en çok tercih ettiği iş kollarından biri olanmakam şoförü iş ilanları Simge Danışmanlık tarafından ilgililerine sunulmakta olup, Türkiye’nin her yerinde iş

Devamını Oku
Devlet Hastanesi Hasta Bakıcı ne iş yapar?

Devlet Hastanesi Hasta Bakıcı ne iş yapar?

Devlet hastanesi hasta bakıcısı, sağlık sektöründe önemli bir role sahiptir ve hastaların bakımı konusunda temel bir sorumluluk üstlenir. Bu pozisyon, hastane personeli arasında hasta bakımını sağlamak, hasta ve hasta yakınlarıyla iletişim kurmak, tıbbi cihazları kullanmak ve hastanın genel refahını artırmak gibi bir dizi görevi içerir. Ayrıca, hasta bakıcısı, hastanın tedavi planına uygun olarak doktor veya

Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir