Aradığınız Profesyonel Bakıcıyı Bulun

Aradığınız Profesyonel Bakıcıyı Bulun

Aradığınız Profesyonel Bakıcıyı Bulun

Simge danışmanlık hizmetleri ile profesyonel bakıcı bulabilirsiniz. Çünkü Simge danışmanlık hizmetleri sizlerin arayıp bulamadığı tüm personelleri temin etmektedir. Eğer sizler hala gazete ilanlarından ya da çeşitli mecralardan yatılı bakıcı işi ilanları üzerinden aradığınız elemanı bulmaya çalışıyorsanız o zaman hala Simge danışmanlık hizmetleri firmasıyla hala tanışmamışsınız demektir. Simge danışmanlık şirketi sayesinde İstediğiniz, hasta bakıcısı ve çocuk bakıcısını bulabilirsiniz. Profesyonel bakıcı için bize ulaşın.

 

Nasıl Çalışıyoruz?

Diğer danışmanlık firmalarından bizi ayıran en önemli çizgi, bünyemizde, güvenli, eğitimli, sabıka kaydı bulunmayan, tecrübeli ve deneyimli personele sahip olmamızdır. Çalışma sistemimiz oldukça kolay ve basittir. Yapmanız gereken ilk adım, aradığınız personelin özelliklerini ve pozisyonları bize bildirmenizdir. Bu aşamadan sonra firmamız sizlere aradığınız kriterlere uygun adayları sunmaktadır. Bu noktadan sonra yapılması gereken tek şey aradığınız elemanı alıp gitmenizdir.

 

Aradığım Yatılı Profesyonel Bakıcı!

Danışmanlık firmamızda bakıcı arıyorsanız, kurumumuz aradığınız kriterleri ve aradığınız pozisyonların bilgisiniz alır. Daha sonra sizlere bu kriterlere uygun adayların özgeçmişlerinin yer aldığı, temel tecrübe ve deneyimleri içeren fotoğraflı bir dosya gönderilir. Bu dosyada adayın referansları da yer almaktadır. Tarafınıza gönderilen Adaya ilişkin değerlendirmenizi yaptığınızda;

 

Online Mülakat

Online mülakat, eğer aradığınız adayı online ortamda görmek ve tanımak istiyorsanız online mülakatımızı tercih edebilirsiniz. Bu mülakat evinizde bir bilgisayar ve kamera olması durumunda gerçekleşmektedir. Burada dilerseniz adaya sorular yöneltebilir, bilgi ve tecrübelerini sınayabilir, ya da seçtiğiniz aday yabancı uyruklu ise Türkçe bilgisini, eğitim seviyesini ölçebilirsiniz. Ofisimize gelen bakıcı aday ile evinizden iş yerinizden yapacağınız işlem online mülakat olarak adlandırılmaktadır.

 

Ofiste Randevu

Simge danışmanlık hizmetleri siz değerli müşterilerimize hizmeti en iyi şekilde sunabilmek için seçtiğiniz adaylar sizlerin de uygun bir zaman diliminde ofiste randevu verilerek gerçekleştirilmektedir. Bu sistemde ailemiz ile bakıcı adayı ofiste görüştürülür. Uygun bulunması dahilinde Bakıcı adayı ailemizin yanında huzurlu, güvenli bir şekilde çalışmaya başlar.

 

Aradığınız bakıcı, aşçı, şoför, bahçıvan, bebek bakışıcı, hasta bakıcı, çocuk bakıcısı kısaca han pozisyon olursa olsun bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Bebek bakıcısı ya da yabancı uyruklu bakıcı arayanlar! Bizi arayın!

Related posts

Türk Bakıcı mı? Yabancı Bakıcı mı? - çocuk bakıcısı

Türk Bakıcı mı? Yabancı Uyruklu Bakıcı mı?

Simge bakıcı ve danışmanlık hizmetleri ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere hizmet vermektedir. Hasta bakıcı ya da çocuk bakıcısı seçimlerinde akıllarda soru işareti olarak kalan bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumların başında Hasta bakıcısını Türk yani yerli mi seçmek lazım, Yoksa yabancı uyruklu, Özbek, Türkmen, Filipinli çocuk bakıcısı mı seçmek lazım? İşte tam da bu noktada Simge

Devamını Oku
Hasta Bakıcı Arıyorum

Hasta Bakıcı İşi Arıyorum Diyenler için

Hasta bakıcı; uzman kişiler olan doktor ve hemşirelerin uygun gördüğü tedavi sürecine katkı sağlayacak şekilde talimatlara uyarak hastanın iyileşme sürecini etkileyen kişidir. İnsanlar olarak fiziksel yapımız hassastır. Ömrümüz boyunca birçok defa hastalık geçirmekteyiz. Bakıma muhtaç olduğumuz zamanlar olur. Sadece hastalık sebepleri ile değil ani kazalar sonucu da fiziksel aktivitelerimizin kısıtlandığına şahit oluruz. Böyle durumlarla karşılaştığımızda

Devamını Oku
Hasta ve Yaşlı Bakıcı - Diplomalı ve Sertifikalı Bakıcı

Yaşlılar İçin Bakıcı

İş, aile ve özel hayat arasında yoğun bir tempoda sürüp giden yaşamımızda istemesek de kimi zaman aile büyüklerimize ve çocuklarımıza bile vakit ayıramadığımız durumlar olabilir. Aile içinde ihtiyaçlarının karşılanması ve bakıma muhtaç kişilerle ilgilenmek oldukça özen gerektiren bir durumdur. Yaşlılar, özellikle belirli bir yaştan sonra toplumsal yaşam içinde varlıklarını sürdürebilmek için birey olarak yetersiz kalabilir.

Devamını Oku