Filipinli Çocuk Bakıcısı - Filipinli Bebek, Çocuk Bakıcı

Filipinli Çocuk Bakıcısı

Bebek bakıcılarına özellikle son dönemlerde oldukça fazla ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Ebeveynlerin yoğun çalışma şartları nedeniyle ve kadının iş hayatındaki yerinin gün geçtikçe daha fazla yoğunlaşması ile birlikte, ev işlerinde ve çocuk bakımında yardımcılar oldukça gerekli bir hale gelmiştir. Çocuklarının küçük yaşlardan itibaren profesyonel kişiler tarafından, eğitimli ve donanımlı bir şekilde yetiştirilmesini isteyen aileler bu tercihini genellikle Filipinli bakıcılar için kullanmaktadır. 

 

Filipinli bakıcı, çocuklarla daha ilgili ve küçük yaşlardan itibaren İngilizce öğrenmesinde büyük katkı sağlamaktadır. Kendi ülkelerinde ikinci anadillerinin İngilizce olmasından dolayı akıcı ve güzel bir İngilizceye hakim olan Filipinli bakıcılar bu nedenle ilk tercih edilen kişilerdir. Filipinli çocuk bakıcısı ilanlarımızı görmeden karar vermeyin! Profesyonel bakıcı arayanlar için seçenekler çok fazla.

 

Filipinli Bakıcı

Türkiye’de Filipinli dadı, çalıştığı ailenin yanında kazandığı parayı genellikle ailesine destek olmak için ülkesine gönderiyor. Filipinli bakıcı ücretleri koşullarına göre değişse de, Türk bakıcılarına göre daha nettir. Genel bir çevçeveden bakılacak olursa Filipinli bakıcı fiyatları 1.200 $ + haftada 50 $ (İzin parası)  şeklindedir. Filipinli dadılar, çocuklara karşı oldukça özenli, şefkatli ve sevgi dolu davranır. Son derece sorumluluk sahibi olan bu kişiler çocuğunuzun kişisel eğitimi için oldukça dikkatli davranacaktır.

 

Evinize alacağınız yatılı Filipinli bakıcı ile ebeveyn çocuk üzerinde nasıl hakimiyet kurulacağının sınırlarını belirlemelidir. İki taraf arasında son derece sağlıklı ve saygılı bir iletişim şekli sağlanmalıdır. Bilhassa bakıcının sadece çocuktan sorumlu olduğu, ev işleri ve yemekle ilgilenmek için sizinle birlikte çalışmadığınızı kavramanız gerekir. Çocuğun yediğini, içtiğini ve kıyafetlerini temizleme konusunda yükümlülüklerini aksatmadan, bazı günlük işlerde aileye yardım da bulunabilir.

 

Günlük ve haftalık çalışma koşullarına riayet edilerek, Filipinli yardımcı için de sağlıklı çalışma şartları sağlanmalıdır. Sabah belirli bir saatte çocukla ilgilenmekle görevli olup, akşam saatlerinde odasına çekilmesine izin verilmeli. Aksi takdirde çalışan kişi için haksızlık olacaktır.  Simge Danışmanlık güvencesi altında işveren olarak ‘Filipinli bakıcı arıyorum’ diyorsanız, size en uygun bakıcı adayları ile kısa sürede bir araya gelebilirsiniz. Aynı zamanda binlerce iş ilanı üzerinden kendi kriterlerinize uygun işi de rahatlıkla bulabilirsiniz. Simge Danışmanlık Türkiye’nin genelinde her bölgeye ve şehre Filipinli bakıcı hizmeti vermektedir.

 

İp ucu : Çocuk bakıcısı ilanlarımız ile bebek bakıcısı ilanlarımız içinde mutlaka aradığınız bakıcıyı bulacaksınız.

Related posts

Türk Bakıcı mı? Yabancı Bakıcı mı? - çocuk bakıcısı

Türk Bakıcı mı? Yabancı Uyruklu Bakıcı mı?

Simge bakıcı ve danışmanlık hizmetleri ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere hizmet vermektedir. Hasta bakıcı ya da çocuk bakıcısı seçimlerinde akıllarda soru işareti olarak kalan bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumların başında Hasta bakıcısını Türk yani yerli mi seçmek lazım, Yoksa yabancı uyruklu, Özbek, Türkmen, Filipinli çocuk bakıcısı mı seçmek lazım? İşte tam da bu noktada Simge

Devamını Oku
Çocuklarımızı emanet ettiğimiz kişiler ve kaygılarımız

Bebeğinizi Güvenilir Kişilere Emanet Edin

Günümüzde iş kadınlarının en büyük sorunlarından biri; doğum yapmalarının ardından alınan izinlerinin bitip, çalışma hayatlarına geri dönmeleridir. İstedikleri bebek bakıcısı kriterleri ile buldukları uyuşmamasıdır. İş ve aile hayatı arasında sıkışan aileler, yükümlülüklerini hafifletmek için kişisel alanları içinde yardımcılara ihtiyaç duymaktadır. Özellikle çalışan kadınların büyük kurtarıcısı olan bakıcılar, son dönemde oldukça önemli bir paya sahiptir. Bebek

Devamını Oku
Bebek Bakıcısı Arıyorum Diyenlere Tavsiyeler

Bebek bakıcısı arıyorum diyenler!

Güvenilir bebek bakıcısı arıyorum diyorsanız, doğru adrestesiniz! Bakıcı arayanlar, Simge Danışmanlık yıllardan beri Türkiye’nin genelinde güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışı ile kişisel veya toplumsal alanlarınızda ihtiyacınız olan bebek bakıcısı, çocuk bakıcısı, yabancı bakıcı, temizlik işçisi, özel şoför, özel aşçı, ikiz bebek bakıcısı gibi ihtiyacınız olan tüm meslek dalları ile işvereni bir araya getiriyor. Özellikle günümüz koşullarında

Devamını Oku