Filipinli Çocuk Bakıcısı - Filipinli Bebek, Çocuk Bakıcı

Filipinli Çocuk Bakıcısı

Bebek bakıcılarına özellikle son dönemlerde oldukça fazla ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Ebeveynlerin yoğun çalışma şartları nedeniyle ve kadının iş hayatındaki yerinin gün geçtikçe daha fazla yoğunlaşması ile birlikte, ev işlerinde ve çocuk bakımında yardımcılar oldukça gerekli bir hale gelmiştir. Çocuklarının küçük yaşlardan itibaren profesyonel kişiler tarafından, eğitimli ve donanımlı bir şekilde yetiştirilmesini isteyen aileler bu tercihini genellikle Filipinli bakıcılar için kullanmaktadır. 

 

Filipinli bakıcı, çocuklarla daha ilgili ve küçük yaşlardan itibaren İngilizce öğrenmesinde büyük katkı sağlamaktadır. Kendi ülkelerinde ikinci anadillerinin İngilizce olmasından dolayı akıcı ve güzel bir İngilizceye hakim olan Filipinli bakıcılar bu nedenle ilk tercih edilen kişilerdir. Filipinli çocuk bakıcısı ilanlarımızı görmeden karar vermeyin! Profesyonel bakıcı arayanlar için seçenekler çok fazla.

 

Filipinli Bakıcı

Türkiye’de Filipinli dadı, çalıştığı ailenin yanında kazandığı parayı genellikle ailesine destek olmak için ülkesine gönderiyor. Filipinli bakıcı ücretleri koşullarına göre değişse de, Türk bakıcılarına göre daha nettir. Genel bir çevçeveden bakılacak olursa Filipinli bakıcı fiyatları 1.200 $ + haftada 50 $ (İzin parası)  şeklindedir. Filipinli dadılar, çocuklara karşı oldukça özenli, şefkatli ve sevgi dolu davranır. Son derece sorumluluk sahibi olan bu kişiler çocuğunuzun kişisel eğitimi için oldukça dikkatli davranacaktır.

 

Evinize alacağınız yatılı Filipinli bakıcı ile ebeveyn çocuk üzerinde nasıl hakimiyet kurulacağının sınırlarını belirlemelidir. İki taraf arasında son derece sağlıklı ve saygılı bir iletişim şekli sağlanmalıdır. Bilhassa bakıcının sadece çocuktan sorumlu olduğu, ev işleri ve yemekle ilgilenmek için sizinle birlikte çalışmadığınızı kavramanız gerekir. Çocuğun yediğini, içtiğini ve kıyafetlerini temizleme konusunda yükümlülüklerini aksatmadan, bazı günlük işlerde aileye yardım da bulunabilir.

 

Günlük ve haftalık çalışma koşullarına riayet edilerek, Filipinli yardımcı için de sağlıklı çalışma şartları sağlanmalıdır. Sabah belirli bir saatte çocukla ilgilenmekle görevli olup, akşam saatlerinde odasına çekilmesine izin verilmeli. Aksi takdirde çalışan kişi için haksızlık olacaktır.  Simge Danışmanlık güvencesi altında işveren olarak ‘Filipinli bakıcı arıyorum’ diyorsanız, size en uygun bakıcı adayları ile kısa sürede bir araya gelebilirsiniz. Aynı zamanda binlerce iş ilanı üzerinden kendi kriterlerinize uygun işi de rahatlıkla bulabilirsiniz. Simge Danışmanlık Türkiye’nin genelinde her bölgeye ve şehre Filipinli bakıcı hizmeti vermektedir.

Related posts

ikiz bebek bakıcısı

İkiz Bebek Bakıcısı

İkiz bebek ve çocukların bakımı, yalnızca çalışan değil çalışmayan anneler için de zor bir durumdur. Zira her çocuğun farklı ihtiyaçları vardır ve her biri farklı yetiştirme stratejisine ihtiyaç duyar. Bu nedenle ikiz çocuk sahibi annelerin çoğu bir yardımcıya ihtiyaç duyar. İkiz bebek bakıcısıbu aşamada annelerin kurtarıcısı olmaktadır. Siz de ikiz bebekleriniz için çocuk bakıcısı arayışındaysanız

Devamını Oku
Hizmet personeli nedir?

Hizmet personeli nedir?

Hizmet personeli, genellikle çeşitli sektörlerde çalışan ve müşterilere veya hastalara yardım sağlayan, onların ihtiyaçlarını karşılayan kişilerdir. Bu kişiler, sağlık, yaşlı bakımı, otelcilik, temizlik gibi çeşitli alanlarda görev alabilirler ve işlevleri çalıştıkları sektör ve kurumun gereksinimlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Öncelikle, hizmet personelinin temel görevlerinden biri temizlik ve düzen sağlamaktır. Çalıştıkları alanın temiz ve düzenli olmasını

Devamını Oku
Bakıcı şirketleri

Bakıcı şirketleri

Simge Danışmanlık, Türkiye’nin önde gelen bakıcı ve ev işlerine yardımcı personel temini konusunda hizmet veren bir firmadır. Firmanın sunduğu profesyonel hizmetler ve müşteri memnuniyetine odaklanan yaklaşımıyla tanınır. İş arayanlar ve işverenler arasında güvenilir bir köprü oluşturarak, ihtiyaç sahiplerine kaliteli bakıcılar sağlamak için çaba gösterir. Simge Danışmanlık, geniş bir bakıcı portföyüne sahiptir ve işverenlerin taleplerine uygun

Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir