yaşlı yatılı bakıcı

Yatılı Bakıcı Arıyorum

Bireyler ve aileler için evin gündelik temel ihtiyaçlarının tıkandığı noktada pek çok problem yüz gösterebilir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında yaşam alanlarınızı belirli bir düzene sokmak için, size her türlü işlerinizde yardımcı olabilecek kişilerden faydalanmak en doğru çözüme kavuşturur. Yoğun bir şekilde çalışan aile bireyleri için evin temizliğiyle, alışverişiyle, yemeğiyle ve en önemlisi eğer varsa, çocuğunuz ile ilgilenecek bir yardımcının 7/24 sizinle birlikte yaşaması son derece önemlidir. Yatılı bakıcı arıyorum diyenler bize ulaşabilir.

 

Simge Danışmanlık olarak, yılların güvencesi altında Türkiye genelinde her bölgeye ve şehre hizmet sunmaktayız. Günümüzde birçok kurum/kuruluş veya aile günlük ihtiyaçları için yatılı bakıcı ihtiyacı duymaktadır. Kendi arasında yatılı bebek bakıcısı, yatılı çocuk bakıcı, yatılı hasta bakıcı ve yatılı yabancı bakıcı olarak ayrılmaktadır. İhtiyacınıza göre bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

Yatılı Bakıcı

Yatılı bakıcı, ailenizin bir üyesi olacağı için seçimi de son derece önemlidir. Bu nedenle Simge Danışmanlık vasıtasıyla güvenilir ve sağlam referanslara sahip, her kategoride bakıcıya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Biz iş arayan ile işvereni istedikleri nitelikler doğrultusunda bir araya getirerek, sağlıklı bir çalışma koşulu altında buluşturuyoruz.

Yatılı bakıcı da bulunması gereken özellikler başlıca şu şekildedir;

 

  • İletişime açık, ikna kabiliyeti yüksek olmalı
  • Yanında yaşayacağı ailenin düzenine saygı duymalı ve uyum sağlamalı
  • Sorumlu olduğu kişi üzerinde sağlıklı disiplin kurabilmeli
  • Sevecen, sabırlı ve dikkatli
  • Alanında tecrübeli ve eğitimli
  • Sevimli ve sıcakkanlı
  • Dürüst ve güveilir
  • Temiz ve titiz olmalıdır

 

Evinizde yaşayacak olan yatılı bakıcı ile tüm aile bireylerinin iletişimi oldukça kuvvetli ve anlaşılabilir olmalıdır.  Fikir ayrılığı yaşandığında sağlıklı ve saygılı iletişim çerçevesi altında problemler çözüme kavuşturulmalıdır. Tüm bunların yanı sıra bakıcıya saygısızca sözler veya hareketlerde bulunarak, aşağılayıcı davranılmamalıdır. Huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı tüm işleyişin daha iyi gitmesini sağlayacaktır. Yatılı yaşlı bakıcı olarak çalışmak veya evde çocuk bakımı oldukça dikkat gerektiren ve zor bir iş olduğundan iki tarafta birbirine hassasiyet içinde davranmayı öğrenmelidir.

 

Sizde Simge Danışmanlık yardımı ile aradığınız elemana veya işe en güvenilir ve kolay bir şekilde kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

İp Ucu : Simge Danışmanlık hasta bakıcı da buluyor bebek bakıcısı da!

Related posts

Türk Bakıcı mı? Yabancı Bakıcı mı? - çocuk bakıcısı

Türk Bakıcı mı? Yabancı Uyruklu Bakıcı mı?

Simge bakıcı ve danışmanlık hizmetleri ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere hizmet vermektedir. Hasta bakıcı ya da çocuk bakıcısı seçimlerinde akıllarda soru işareti olarak kalan bazı durumlar bulunmaktadır. Bu durumların başında Hasta bakıcısını Türk yani yerli mi seçmek lazım, Yoksa yabancı uyruklu, Özbek, Türkmen, Filipinli çocuk bakıcısı mı seçmek lazım? İşte tam da bu noktada Simge

Devamını Oku
Aradığınız Profesyonel Bakıcıyı Bulun

Aradığınız Profesyonel Bakıcıyı Bulun

Simge danışmanlık hizmetleri ile profesyonel bakıcı bulabilirsiniz. Çünkü Simge danışmanlık hizmetleri sizlerin arayıp bulamadığı tüm personelleri temin etmektedir. Eğer sizler hala gazete ilanlarından ya da çeşitli mecralardan yatılı bakıcı işi ilanları üzerinden aradığınız elemanı bulmaya çalışıyorsanız o zaman hala Simge danışmanlık hizmetleri firmasıyla hala tanışmamışsınız demektir. Simge danışmanlık şirketi sayesinde İstediğiniz, hasta bakıcısı ve çocuk

Devamını Oku
Çocuklarımızı emanet ettiğimiz kişiler ve kaygılarımız

Bebeğinizi Güvenilir Kişilere Emanet Edin

Günümüzde iş kadınlarının en büyük sorunlarından biri; doğum yapmalarının ardından alınan izinlerinin bitip, çalışma hayatlarına geri dönmeleridir. İstedikleri bebek bakıcısı kriterleri ile buldukları uyuşmamasıdır. İş ve aile hayatı arasında sıkışan aileler, yükümlülüklerini hafifletmek için kişisel alanları içinde yardımcılara ihtiyaç duymaktadır. Özellikle çalışan kadınların büyük kurtarıcısı olan bakıcılar, son dönemde oldukça önemli bir paya sahiptir. Bebek

Devamını Oku