yaşlı yatılı bakıcı

Yatılı Bakıcı Arıyorum

Bireyler ve aileler için evin gündelik temel ihtiyaçlarının tıkandığı noktada pek çok problem yüz gösterebilir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında yaşam alanlarınızı belirli bir düzene sokmak için, size her türlü işlerinizde yardımcı olabilecek kişilerden faydalanmak en doğru çözüme kavuşturur. Yoğun bir şekilde çalışan aile bireyleri için evin temizliğiyle, alışverişiyle, yemeğiyle ve en önemlisi eğer varsa, çocuğunuz ile ilgilenecek bir yardımcının 7/24 sizinle birlikte yaşaması son derece önemlidir. Yatılı bakıcı arıyorum diyenler bize ulaşabilir.

 

Simge Danışmanlık olarak, yılların güvencesi altında Türkiye genelinde her bölgeye ve şehre hizmet sunmaktayız. Günümüzde birçok kurum/kuruluş veya aile günlük ihtiyaçları için yatılı bakıcı ihtiyacı duymaktadır. Kendi arasında yatılı bebek bakıcısı, yatılı çocuk bakıcı, yatılı hasta bakıcı ve yatılı yabancı bakıcı olarak ayrılmaktadır. İhtiyacınıza göre bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

 

Yatılı Bakıcı

Yatılı bakıcı, ailenizin bir üyesi olacağı için seçimi de son derece önemlidir. Bu nedenle Simge Danışmanlık vasıtasıyla güvenilir ve sağlam referanslara sahip, her kategoride bakıcıya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Biz iş arayan ile işvereni istedikleri nitelikler doğrultusunda bir araya getirerek, sağlıklı bir çalışma koşulu altında buluşturuyoruz.

Yatılı bakıcı da bulunması gereken özellikler başlıca şu şekildedir;

 

  • İletişime açık, ikna kabiliyeti yüksek olmalı
  • Yanında yaşayacağı ailenin düzenine saygı duymalı ve uyum sağlamalı
  • Sorumlu olduğu kişi üzerinde sağlıklı disiplin kurabilmeli
  • Sevecen, sabırlı ve dikkatli
  • Alanında tecrübeli ve eğitimli
  • Sevimli ve sıcakkanlı
  • Dürüst ve güveilir
  • Temiz ve titiz olmalıdır

 

Evinizde yaşayacak olan yatılı bakıcı ile tüm aile bireylerinin iletişimi oldukça kuvvetli ve anlaşılabilir olmalıdır.  Fikir ayrılığı yaşandığında sağlıklı ve saygılı iletişim çerçevesi altında problemler çözüme kavuşturulmalıdır. Tüm bunların yanı sıra bakıcıya saygısızca sözler veya hareketlerde bulunarak, aşağılayıcı davranılmamalıdır. Huzurlu ve mutlu bir çalışma ortamı tüm işleyişin daha iyi gitmesini sağlayacaktır. Yatılı yaşlı bakıcı olarak çalışmak veya evde çocuk bakımı oldukça dikkat gerektiren ve zor bir iş olduğundan iki tarafta birbirine hassasiyet içinde davranmayı öğrenmelidir.

 

Sizde Simge Danışmanlık yardımı ile aradığınız elemana veya işe en güvenilir ve kolay bir şekilde kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

Related posts

 Yabancılar İçin Hasta Bakıcılığı

 Yabancılar İçin Hasta Bakıcılığı

Yabancılar için hasta bakıcılığı, yabancı dil bilen kişilerin hasta bakıcısı olarak çalışabilecekleri bir alanı kapsar. Bu tür bakıcılar, genellikle yabancı uyruklu hastaların veya yabancı dil konuşan ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edilirler. Yabancı dil bilen hasta bakıcılar, hastalarla daha etkili iletişim kurabildikleri için önemli bir rol oynarlar. Hastaların ve ailelerin dil bariyerlerini aşarak sağlık durumları

Devamını Oku
Hasta bakıcı alt temizler mı?

Hasta bakıcı alt temizler mı?

Hasta bakıcılar, hastaların yaşam kalitesini artırmak ve günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için çeşitli görevleri üstlenirler. Bu görevler arasında hijyenik bakım da önemli bir yer tutar ve alt temizliği bu bakımın temel bir parçasıdır. Alt temizliği, özellikle yatağa bağımlı veya hareket kabiliyeti kısıtlı hastalar için gereklidir. Bu hastaların altını değiştirmek ve temizlemek, kişisel hijyenlerini sağlamak için önemlidir.

Devamını Oku
Hizmet personeli nedir?

Hizmet personeli nedir?

Hizmet personeli, genellikle çeşitli sektörlerde çalışan ve müşterilere veya hastalara yardım sağlayan, onların ihtiyaçlarını karşılayan kişilerdir. Bu kişiler, sağlık, yaşlı bakımı, otelcilik, temizlik gibi çeşitli alanlarda görev alabilirler ve işlevleri çalıştıkları sektör ve kurumun gereksinimlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Öncelikle, hizmet personelinin temel görevlerinden biri temizlik ve düzen sağlamaktır. Çalıştıkları alanın temiz ve düzenli olmasını

Devamını Oku

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir