Ev Hizmetleri Yardımcısı

Ev Yardımcısı & Temizlikçi & Bakıcı

Maddi durumu yerinde olan aileler, ev işlerinde yardımcı bayan eleman hizmetlerinden faydalanmak isterler. Gerek evin temel ihtiyaçlarının, gerekse çocukların bakımının yükümlülüklerini hafifletir.

Çalışan ebeveynler bu sayede ev ve iş dengesini de muhafaza etmiş olur. Ev işlerine yardımcı bayan eleman evin düzeninden, temizlik işlerinden, yemek ihtiyacından ve gerektirdiği takdirde dışarıdan alınacak herhangi malzemeden sorumludur.

Oldukça kapsamlı bir iş sorumluluğu olan bu kişi gündüzlü temizlik yardımcısı olarak belirli bir mesai saatleri arasında veya yatılı temizlik görevlisi olarak da çalışabilir. Yatılı temizlik görevlisi olarak çalıştığı takdirde de belirli bir mesai saatlerine riayet edilmesi gerekir.

Yatılı temizlik elemanı genel olarak evin içinde gelişebilecek temizlik veya yemek işlerinden sorumludur. Sorumluluğun tamamının verilmemesi, bazen yardımcı bayana inisiyatif tanınması daha doğrudur.

Yardımcı bayan eleman

Evinize alacağınız personel ev içinde belirlediğiniz kurallar çerçevesinde üstüne düşen görevini yapmakla sorumludur. Bunun yanı sıra sorumluluk sahibi, saygılı, dürüst, güvenilir olmalıdır. Aynı zamanda gayet anlaşılır ve iyi iletişim kurabilmeli.  Ev işlerine yardımcı olmak amacıyla aldığınız elemanın eğitimli ve tecrübeli olması çok daha büyük katkı sağlayacaktır. Aradığınız elemanı ev içinde duyduğunuz ihtiyaca göre belirleyebilirsiniz.

 

Çocuk sahibi iseniz, çocuğunuz okuldan döndüğünde gerektiğinde derslerinde yardım edecek biri, çocuğunuzun okuldaki başarısını da etkileyecektir. Aynı zamanda evinizde sürekli davetler vermeyi, arkadaşlarınızı ağırlamayı seven biriyseniz yardımcı bayana ihtiyacınız var demektir. Yemek, pasta ve farklı sunumlardan hoşlanan, bu durumlara yatkın olan insanlarla çalışmanız büyük kolaylık sağlar.

 

Tüm bunların yanı sıra evinizde çalışacak olan temizlik personeli evde bulunan eşyalara karşı oldukça dikkatli ve hassas davranması gerekir. Bu nedenle bilhassa tecrübeli ve referanslı kişilerle çalışmanız önemlidir.  Simge Danışmanlık yıllardan beri vermiş olduğu kaliteli, güvenilir ve hızlı insan kaynakları faaliyeti ile Türkiye’nin her bölgesi ve şehrinde hizmet vermektedir.

 

İşveren ile iş arayanı belirlenen özellikler etrafında bir araya getirmeyi amaçlar. Sizde ev işlerine yardımcı bayan arıyorsanız belirlediğiniz nitelikler doğrultusunda Simge Danışmanlık üzerinden aradığınız elemana kısa sürece ulaşabilirsiniz.  Aynı zamanda iş arayan olarak yine firmamız güvencesi altında binlerce iş ilanı arasından niteliklerinize göre size en uygun işe sahip olabilirsiniz.